Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57004

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide nõustamine, konsulteerimine, sõbralik teenindamine
  • hinnapakkumiste tegemine, kliendilepingute sõlmimine, tellimuste vastuvõtmine
  • müügijuhi assisteerimine, kliendiinfo andmebaasi haldamine
  • aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Ootused kandidaadile

  • aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • iseseisvus ja tulemustele orienteeritus
  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • palju tööd ja väärilist tasu

Tööpakkumise number
#57004