Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587219

Tööpakkumise number

587219

Töö kirjeldus

- tellimuste haldamine kogu nende elutsükli kestel (e-mail, veebipõhine majandustarkvara Directo);
- müügiarvete koostamine ja väljastamine klientidele (Directo);
- hinnakirjade koostamine ja haldamine (Excel);
- andmebaaside korrashoid, täiendamine (Directo, Excel);
- müügimeeskonna toetamine distantsilt (EE, ENG, RUS, e-mail, telefon);
- transpordi tellimine kauba saatmiseks (e-mail, telefon);
- pöördumistele vastamine, reklamatsioonide lahendamine (e-mail, telefon).

Nõudmised kandidaadile

- hea eesti, vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas (60% juhtudel vaja eesti keelt, 30% vene keelt, 10% inglise keelt);
- hea suhtlemisoskus ja avatus;
- probleemide lahendamise oskus.

- osaliselt võimalik tööd teha kodus (n. kui laps on haige vms);
- väljaõpe, täiendkoolitus;
- toetav, sõbralik ja nooruslik kollektiiv + ühisüritused;
- põhjalikult kirjeldatud tööprotsessid hõlbustavad iseseisvalt töötamist;
- tasuta kohvi ja puuviljad kontoris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
25. märts 2019
Brutopalk:
1050 EUR kuus

Toolmarketing OÜ on 2008. aastal asutatud kiirelt arenev distributsiooniettevõte. Meie põhitegevus on
tööriistade ja isikukaitsevahendite hulgimüük ja turundus. Meie koduturuks on Balti riigid ja kontorid Tallinnas
Mäealuse 10, Riias ja Vilniuses ja meie meeskonnas on kokku 19 inimest. 11 tegutsemisaastaga oleme tõusnud
suurimaks premium klassi käsitööriistade hulgimüüjaks Baltimaades.
Meie missiooniks on muuta elu Baltimaades paremaks ja me teeme seda otsides paremaid tööriistu oma
klientidele.
Kliente suudavad aidata ainult õnnelikud ja motiveeritud inimesed. Seetõttu pakume oma meeskonnale
keskkonda, kus kõik tunneksid kolleegide tuge, saaksid areneda ja saavutada.
Kutsume meie Tallinna kontoriga liituma müügiassistenti. Kui sa oled valmis meiega jagama kiirelt kasvava
ettevõtte rõõme (ja mõnikord ka valusid) siis ootame kandideerima.