Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 571849

Tööpakkumise number

571849

Töö kirjeldus

Olulisemad tööülesanded:
• Tellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja edastamine (e-mail, veebipõhine majandustarkvara)
• Müügiarvete koostamine ja väljastamine klientidele
• Andmebaaside korrashoid, täiendamine
• Müügimeeskonna assisteerimine distantsilt
• Transpordi tellimine kauba tellimiseks ja saatmiseks
• Tarnijatega suhtlemine
• Probleemsete olukordade ennetamine, nende ilmnemisel aktiivne lahenduste otsimine ning infovahetus.

Nõudmised kandidaadile

• Oskad oma aega ja tööd juhtida
• Oled süsteemne ja täpne
• Valdad eesti keelt, inglise keele tase peab olema piisav, et suhelda tarnijatega nii kõnes kui kirjas. Vene keeles tuleb suhelda klientidega.
• Huvitud antud tööst ning näed ennast sellel ametikohal ka lähiaastatel

Ettevõte pakub

• Pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes;
• Intensiivset ja vaheldusrikast tööd;
• Sõbralikku töökollektiivi ja põnevaid ühisüritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2018

Toolexpert on ettevõte mis impordib Eestisse tööstuslikke metallilõikeinstrumente ja tarvikuid.
Pakume Eesti metallitööstus ettevõtetele proffessionaalset teenindust ja kõrgekvaliteedilisi instrumente Tallinna laost või lühikese tarneajaga tarnija laost.
Meie eesmärgiks on aidata klientidel tõsta tootlikkust ja pakkuda parimaid tehnoloogilisi lahendusi. Pakume ka eritellimusel valmistatud instrumente.