https://www.cvkeskus.ee/178638

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178638

Müügiassistent

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega loome uue ametikoha, mille tööülesanded on seotud kliendisuhete hoidmisega, müügiläbirääkimiste ja müügilepingute ettevalmistamistega, dokumentide vormistamise ja nende korrashoidmisega. Töö pakub võimalusi suhelda klientidega ka väljaspool Eestimaa piire ja arendada oma oskusi eksporditegevuses.


Nõudmised kandidaadile

Meile pole määrava tähtsusega, et Sul oleks varasem sarnase töö kogemus (kuid halba see ka ei tee), kuid meile on oluline, et Sa oleksid aktiivne ja alati valmis sõbralikult abistama kliente ja müügijuhte. Töö nõuab väga head keelte valdamist (eesti,vene,inglise,soome) ja nobedat arvutiga töötamise oskust. Et ülesanded hästi õnnestuksid, siis peaksid olema loomult süsteemne, kannatlik, tähelepanelik ja täpne.Loodame, et Sa tood endaga kaasa oskusi ja uusi ettepanekuid, mis aitavad seda töökohta kujundada ja töö Sullegi huvitavaks muuta.


Ettevõte pakub

Aitame Sul esimestel töökuudel meie ettevõtet ja kliente tundma õppida ja uusi töökohustusi omandada. Kui ameti selgeks saad, siis võid kindel olla, et Sa oled endale leidnud pikaajalise ja vaheldusrikka töökoha ja saanud tööka meeskonna liikmeks, kellelt on õppida, kuid kellega koos võid soovi korral ühiselt sportida või ka vaba aega veeta.


Lisainfo

Selle ameti juures tuleks sul arvestada tööreisidega, mis viivad sind vahel ka kodust kaugemale. Igal juhul küsi julgelt lisainformatsiooni, kui Sa tunned, et see töö võiks Sulle huvi pakkuda.


Tööpakkumise number
#178638

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. mai 2009
Kuulutus sisestati:
21. mai 2009

Firma nimi peidetud

Tere AS on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev piimatööstus.
Meie tooteid tuntakse kaubamärkide Tere, Emma, Dr Hellus, Haps, Fit, Merevaik, Suitsujuust ja Kohuke järgi.

Vaata rohkem