Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97637

Tööpakkumise number

97637

Töö kirjeldus

Otsime müügiassistenti, kelle ülesandeks esialgu on eelkõige kontoritöö laoprogrammiga BUUM: kaubakoodide loomine, sisestamine, müügidokumentide ehk saatelehtede vormistamine, müügi jälgimine, arvete koostamine. Klientideks on kaks golfikauplust Eestis, üks Lätis ja üks Leedus.
Vastavalt omandatud teadmistele ja oskustele lisanduvad uued tööülesanded: vahetu suhtlemine kliendiga, kaupade valik, müügikampaaniate planeerimine ja läbiviimine.

Nõudmised kandidaadile

Otsime asjalikku ja sportlikku inimest, keda huvitab golf. Samas on tähtsal kohal püsivus ja täpsus, kuna palju tööd tuleb teha arvutiekraani taga. Vajalikud keeled on eesti, inglise ja vene.
Kiire aeg on golfihooajal, ehk aprillist oktoobrini.

Pakume tööd huvitavas valdkonnas, arenguvõimalust koos kasvava ettevõttega.
Palgatingimused on läbirääkimiste küsimus.
Perspektiiv - areneda müügijuhiks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
1. märts 2007

Nimi Spoleman on lühend ingliskeelsest väljendist Sports & Leisure Management. Firma loodi aastal 2002. Ettevõtte põhitegevuseks on golfikaupade jae-ja hulgimüük. Meie kauplustekett GolfLife Shop tegutseb tänaseks Eestis, Lätis ja Leedus.