Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293663

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Aktiivne müük telefoni ja interneti abil
-Uute kontaktide loomine ning nende haldamine
-Pidev kliendibaasi monitooring
-Hinnapakkumiste koostamine
-Aruandluse koostamine
-Veokorraldajatega suhtlemine

Ootused kandidaadile

-Korrektne eesti keele oskus
-Tulemustele orienteeritus
-Suhtlemisjulgus
-Kasuks tuleb eelnev aktiivse müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

-Tööd noores ja arenevas ettevõttes
-Nooruslikku kollektiivi
-Kaasaegset töökeskkonda
-Tulemustele orienteeritud tasustamist

Tööpakkumise number
#293663

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2012

Split Logistic OÜ on 2009 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ekspedeerimisettevõte. Meie peamisteks tegevusaladeks on uksest ukseni siseriiklike ja rahvusvaheliste kaubavedude korraldamine, samuti kaupade ladustamine, tolliprotseduuride korraldamine jpm. Meie praeguste klientide ja koostööpartnerite hulgas on palju nii Eestis, kui rahvusvaheliselt tuntud ettevõtteid.

Vaata rohkem