Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269917

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiassistendina on Sinu töö eesmärgiks müügi- ja turundusmeeskonna töö igakülgne assisteerimine ja bürootöö sujuva toimimise tagamine.

Sa abistad lihtsamate müügiülesannete täitmisel, suhtled vajadusel klientidega, aitad läbi viia kliendianalüüse ja koguda turuinfot, vormistad ja haldad lepinguid, valmistad ette koosolekuid ning koostad ja väljastad arveid.

Müügiassistent vastutab ettevõttes asjaajamise korrektsuse eest, haldab kirjavahetust, tellib vajalikud majanduskaubad, jälgib kontori korrasolekut, korraldab meeskonna ühisüritusi ning osaleb erinevate turundusalaste tegevuste korraldamisel.

Ootused kandidaadile

  • kutse– või kõrgharidus
  • varasem töökogemus assisteerival ametikohal
  • väga heal tasemel eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • inglise ja vene keele valdamine suhtlustasandil
  • väga hea arvutikasutamise oskus ja enamlevinud kontoritarkvara tundmine

Sobilik kandidaat on koostööle ja klienditeenindusele orienteeritud, avatud loomuga, kiire, süsteemne ja täpne.

Kordumatut eneseteostusvõimalust avaneval elektriturul, toredaid kolleege, tänapäevast töökeskkonda ja kõiki tööks vajalikke vahendeid, sinu arengut toetavaid koolitusi ja töö tulemustega seotud motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Kui Sinu väärtusteks on pühendumine ja meeskonnatöö, tunned huvi elektrituru vastu ning soovid anda oma panuse rahvusvahelise ettevõtte arengus, oled oodatud kandideerima.

Tööpakkumise number
#269917