Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142453

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügipersonali assisteerimine
  • Uute pakkumistega seotud sissetuleva informatsiooni töötlemine
  • Müügipakkumiste koostamine
  • Suhtlemine hankijate ja klientidega
  • Müügiarvete tasumise jälgimine, vajadusel meeldetuletuste saatmine
  • Aruannete, raportite jms koostamine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgel tasemel inglise keele oskus (suuline + kirjalik)
  • Kontoritarkvara kasutamise oskus
  • Varasem töökogemus assistendina või sekretärina (soovitavalt müügivaldkonnas)
  • Hea eneseväljendusoskus, läbirääkimisoskus ja initsiatiivikus
  • Tulemuslik nii individuaalselt kui meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Arendavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Hubast kontorit, kaunis piirkonnas, kesklinna lähedal
  • Väikest sõbralikku kollektiivi
  • Turu keskmisest müügiassistendi palgast, kõrgemat palgataset

Tööpakkumise number
#142453

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.

Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks oleva ettevõtte peamiseks tegevusalaks on sekundaarse plastiktoormaterjali kaubandus. Loomisest alates on areng olnud kiire - ühe regiooni olulisema plastikjäätmete vahendajana ekspordime aastas üle 13 000 tonni jäätmaterjale Läänemere maadest ja Kesk-Euroopast.

Vaata rohkem