Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185181

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute klientide leidmine.
  • Hinnapakkumiste koostamine.
  • Klienditellimuste haldamine ja tellimuste kinnitamine klientidele.
  • Igapäevane müügiosakonna assisteerimine.
  • Perioodilise aruandluse koostamine ja esitamine otsesele juhile.
  • Kliendiküsitluste organiseerimine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskhariduse olemasolu.
  • Varasem töökogemus vähemalt 2 aastat.
  • Laondusalased teadmised tulevad kasuks.
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Hea arvutikasutusoskus.
  • Soov ja valmisolek teha aktiivset müügitööd.
  • Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
  • Julgus, pingetaluvus ja aktiivsus.
  • Täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ja huvitavat tööd.
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi.
  • Kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#185181