Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197485

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda müügiassistenti, kelle peamised vastutusvaldkonnad on:
- igapäevane aktiivne suhtlus hulgimüügi klientidega tarnete osas
- kaubasaadetiste vormistamine programmis
- kaubavarude jälgimine ja täiendamine programmis
- ümberhindluste teostamine programmis
- müügijuhtide assisteerimine jooksvates küsimustes

Ootused kandidaadile

- väga head arvutikasutamise oskust
- eelnevat müügitöö kogemust;
- väga head analüüsivõimet;
- väga head suhtlemisoskust, otsustamisjulgust ja pingetaluvust;
- ausust, korrektsust, kohusetundlikkust, eesmärgikindlust
- väga head eesti keele ja suhtlustasandil vene keele oskust;

Ettevõte pakub

- tööd kindlate väärtustega arenevas ettevõttes
- eneseteostuse võimalust
- meeldivat töökeskkonda ja abivalmis kolleege
- firmasoodustusi
- sportimisvõimalusi, toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#197485