Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127515

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firma üldtelefonile vastamine, aktiivne müügitöö laos, arvete koostamine ja kontrollimine, andmebaasi ja dokumentatsiooni haldamine, müügijuhi assisteerimine.
Klientide teenindamine ja nõustamine, klientuuri laiendamine.
Toodete tundmine ja tutvustamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev müügialane töökogemus, väga hea vene ja eesti keele oskus. Arvuti kasutamise vilumus.
Ausus ja kohusetundlikkus, korrektsus, lojaalsus, täpsus, tehniline taip.
Hea koostöö- ja õppimistahe, hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, sõbralikkus ja viisakus, teenindusvalmidus. Kesk- või kõrgharidus. Positiivne ellusuhtumine ja võimalike probleemide lahendamise oskus.

Erialast väljaõpet, intensiivset tööd kiiresti arenevas, ausaid äritavasid järgivas ettevõttes. Meeldivat töökollektiivi. Konkurentsivõimelist põhi- ja tulemuspalka.

Tööpakkumise number
#127515