Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #99061

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on koostöö arendamine Eestis tegutsevate puiduettevõtetega ning suhtlemine Soome tehastega.

Ootused kandidaadile

Kohustuslik inglise ja soome keele oskus. Kasusks tulevad prantsuse- ja vene keel.

Arenguvõimalust, mitmekesist tööd ning konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#99061

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 8000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007

Nordichome OÜ tegeleb puit- ja palkmajade valmistamise ning müügiga Prantsusmaale. Puitkonstruktsioonid valmistatakse Soomes ning aknad ja uksed Eestis. Tegeleme ka majade projekteerimisega.

Vaata rohkem