Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545622

Tööpakkumise number

545622

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügiassistendile, kelle põhiülesanded oleks:

- firma turunduse ja müügiga seotud tegevuste haldamine ning lihtsamate teenusegruppide osas ka osaliselt iseseisev korraldamine (näiteks pinnahügieeni kiirtestide Facebook- ja Google turundus).
- erinevate kliendiprojektide haldamine ja müügitulemuste jälgimine ning analüüs.
- aktiivne suhtlus osade uute potentsiaalsete klientidega nende vajaduste väljaselgitamiseks.
- seminaride/koolituste korraldamise- ja messidel osalemisega seotud tegevused

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud oskused/ eeldused:

- Soovitavalt vastav eelnev müügitöö kogemus, hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, täpsus ja süstemaatilisus.
- Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas. Soome ja vene keele oskus tulevad kasuks.
- Internetiturunduse alased oskused ning soovitavalt ka kogemused.
- Positiivne ellusuhtumine ja algatusvõime ning hea suhtlemisoskus.
- Juhiluba on vajalik kuna tööga võib kaasneda ka kliendikülastusi.

Pakume töökogemust arenevas rahvusvahelises labori- ja kvaliteediteenuseid pakkuvas ettevõttes ning vajadusel vastavat täiendkoolitust.

Oma CV palume saata : kontor(at)netfood.fi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2018

Meie põhitegevus on pakkuda ulatuslikke kvaliteedi tagamise teenuste ja toodete pakette. Meie tootevalik hõlmab laboriteenuseid, arendusteenuseid, teenuste sisseostmise lahendusi ning diagnostikasüsteeme.

Net-Foodlab Eesti OÜ pakutavad laboriteenused on mõeldud katma kõiki tööstuse ja suurköökide kvaliteedijärelevalve ja tootearenduse laborivajadusi.
Oleme oma klientidele usaldusväärne partner nii igapäevases kvaliteeditagamises kui ka probleemsete olukordade lahendamisel. Meie labor Tallinnas on akrediteeritud soome akrediteerimiskeskuse FINAS poolt.