Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423291

Tööpakkumise number

423291

Töö kirjeldus

Müügiassistendi rolliks on aidata müügimeeskonnal paremini kliente teenindada ja tagada tellimuste sujuv ja õigeaegne käsitlemine suheldes meie Baltikumi müügitiimi, Soome emaorganisatsiooni ning tehastega Euroopas. Kirjeldad klienditellimusi infosüsteemis (SAP), jälgid tellimuste kulgu ja logistikat, valmistad ette müügiarved ja kontrollid nende tasumist ning vajadusel aitad ette valmistada pakkumisi ja turundusmaterjale.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on eelistatavalt töötanud kas tehnilise müügi alal, tootmis- või logistikaettevõttes müügiassistendina, üldassistendina, ostu- või tootmise planeerimise spetsialistina või finantsala assistendina. Ootame endaga liituma süstemaatilist ja iseseisvat, püsivat ja kolleege aidata soovivat töökaaslast. Hea inglise ja eesti keele oskus ning vilumus levinud arvutiprogramme kasutada on hädavajalikud. Täiendavalt mõne keele valdamine (skandinaavia või vene) tuleb kandideerimisel kasuks.

Pakume turvalist töökohta kaasaegses ja edukas rahvusvahelises ettevõttes, koolitust ja kolleegide toetust sisseelamisel, rahvusvahelist suhtlust ja korralikku sissetulekut.

Lisainfo

Palun saatke oma CV ja vabas vormis avaldus märgusõnaga „KSB“ hiljemalt 1. juuniks k.a. Täiendav informatsioon vaadates www.ksb.com või telefonil 667 1520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

KSB on maailma üks juhtivaid pumpade, ventiilide ja pumbasüsteemide tootjaid ja müüjaid ning seotud teenuste pakkujaid. Kontserni, mille peakontor asub Saksamaal, aastakäive ulatub üle 2,3 miljardi euro ja see annab tööd ligi 16200-le inimesele. KSB on pika ajaloo ja suure tootevalikuga, stabiilselt kasvav, edukas ja innovaatiline ettevõte. Meie peamisteks klientideks on nii energeetika- kui vee-ettevõtted, aga ka laial skaalal tootmis- ja ehitusettevõtteid. Mõne aasta eest oleme loonud oma Eesti esinduse KSB Soome tütarorganisatsioonina.
Seoses ärimahtude kasvuga otsime nüüd oma Tallinna kontorisse müügiassistenti.