Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166468

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NB! Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja.

Tööülesanded on:
* kontori asjaajamise korraldamine
* klientidega suhtlemine
* hinnapakkumiste koostamine
* andmete sisestamine ja raportite koostamine

Ootused kandidaadile

* vähemalt keskharidus
* arvutil töötamise kogemus (Excel, Word)
* hea eesti ning inglise keele oskus kõnes ja kirjas
* hea suhtlemisoskus
* kohusetundlikkus ja iseseisvus
* korrektne

Kasuks tuleb:
* eelnev töökogemus müügi alal

Ettevõte pakub

* sõbralikku kollektiivi
* tööalaseid täiendkoolitusi
* motiveerivaid palgatingimusi
* pereüritusi

Tööpakkumise number
#166468

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2008

AS Matek on Eestis vanim ja kogenuim monteeritavate puitkarkassmajade tootja. Meie põhitoodeteks on tehaseliselt valmistatud monteeritavad puitkarkassmajad ja ogaplaatühendustega katusesõrestikud, mille projekteerimise ja tootmisega oleme tegelenud juba 20 aastat. Matek'i Tallinna kontoris asub ettevõtte juhtkond, turundusosakond ja projekteerijad, tootmis- ja laoruumid ning raamatupidamine asuvad Pärnus. Matek põhineb 100% Eesti kapitalil.

Ettevõtte põhilisteks eksporditurgudeks on Norra ja Rootsi. Veebruaris 2006 tunnistati Matek'i kvaliteedijuhtimissüsteem vastavaks standardile ISO 9001:2000.

Meie kodulehekülg asub aadressil: www.matek.ee

Vaata rohkem