Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343404

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. müügipakkumiste, müügilepingute koostamine (kontoris), müügijuhi asendamine,
2. klientide nõustamine,
3. kliendisuhete hoidmine, sissetuleva informatsiooni fikseerimine ja vajadusel edastamine,
4. dokumentatsiooni kontroll ja arhiveerimine,
5. toodete tundma õppimine sh. tehnilises osas,
6. kliendi võlgnevuste järelevalve,
7. inventuuride läbiviimisel osalemine,
8. dokumentide sisestamine programmi Hansa Raama.

Ootused kandidaadile

1. töökogemus sarnasel ametikohal,
2. hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, järjekindlus tööülesannete täitmisel, lojaalsus,
3. eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasemel,
4. vilunud arvuti kasutamise oskus,
5. iseseisvus ja algatusvõime töökohustuste täitmisel,
6. valmisolek meeskonnatööks,
7. vajalik kiire reageerimisvõime,

Kasuks tuleb:
1. tehniline haridus ja (või) töökogemus
2. klienditeeninduse kogemus
3. müügialane koolitus
4. soome keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

1. palka vastavalt töötulemustele,
2. positiivset töökollektiivi,
3. täiendõppe-, eneseteostus- ja arenguvõimalust,
4. häid töötingimusi,
5. lisasoodustusi.

Lisainfo

Asukoht Tallinn, Kalmistu tee 28A
Täistööaeg 9.00 - 18.00
Tööle asumise aeg: kohe

Tööpakkumise number
#343404

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
21. mai 2014
Lisainfo palga kohta:
bruto kuupalk alates 800 EUR kuus, põhipalk + lisatasud vastavalt müügitulemustele

Külminaator OÜ on loodud 1995 aastal. Firma põhitegevusalaks on kaubandusliku külmatehnika import, hulgi- ja jaemüük, projektimüük, paigaldus ja hooldus. Tegevuspiirkond põhiliselt Tallinn ja Harjumaa, projektide, hoolduse osas kogu Eesti.

Vaata rohkem