Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696990

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peamiseks ülesandeks on müügiosakonna assisteerimine ja riigihangetega tegelemine

  • klientide päringutele vastamine ja nendega tegelemine

  • müügi- ja muude lepingute koostamine ja täitmine

  • müügitegevuseks vajalike aruannete koostamine, haldamine ja analüüs

  • riigihangete dokumentasiooni ettevalmistamine vastava keskkonna jälgimine

  • kliendiürituste ja muude jooksvate projektide elluviimine ja  juhtimine

  • ettevõtte ja müügiosakonna tegevuste igakülgne toetamine

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb eri- või kõrgharidus müügi-, turunduse või majanduse alal

  • kasuks tuleb varasem töökogemus riigihangetega

  • väga hea eesti ja vene keele oskus

  • rõõmsameelsus, positiivne ellusuhtumine ja abivalmidus

  • hea arvuti kasutamise oskus (MS Excel, MS Word)

  • inglise keele oskus suhtlemistasandil

  • põnevat ning vaheldusrikast tööd arenevas kaubandusettevõttes
  • kõrgetasemelist ning aastatepikkuse kogemusega ärikeskonda
  • professionaalse meeskonna tuge
  • konkurentsivõimelist tasu

Lisaks kandieerimisvõimalusele CV Keskuse kaudu on Sul võimalus saata oma CV koos palgasooviga hiljemalt 30.aprilliks aadressile personal(at)kaupmees.ee märgusõnaga "MÜÜGIASSISTENT". Küsimustele vastab personalijuht Katrina Ninepu-Roosaar, e-post katrina.ninepu(at)kaupmees.ee

Tööpakkumise number
#696990

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2021
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2021

AS Kaupmees & KO on Eesti juhtiv hulgikaubandusgrupp, kuhu kuulub seitse Cash & Carry tüüpi kauplus-ladu üle Eesti ning keskladu Tallinnas. Meie kliendid hindavad firma laia tootevalikut ning professionaalset suhtumist oma partneritesse.

Vaata rohkem