Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440329

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda rõõmsameelset kolleegi, kelle põhiülesandeks on müügimeeskonna toetamine eeldades tihedat koostööd ettevõttesiseste ja -väliste osapooltega.

Peamised tööülesanded on

  • olemasolevate kliendisuhete hoidmine: kirjavahetuse ja telefonivestluste pidamine, külaliste vastuvõtmine

  • hinnapakkumiste ja tellimuste koostamine, transpordi organiseerimine

  • messide ettevalmistamine, nendel osalemine

  • reklamatsioonide lahendamises osalemine

  • andmesisestus ja töötlus s.h. müügitulemuste analüüs ja aruandlus

  • müügimeeskonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes

  • tõhusa infoliikumise ja kontori praktilise toimimise tagamine.

Ootused kandidaadile

  • müügi- ja teenindusalased teadmised, hea analüüsivõime

  • läbirääkimis- ja suhtlusoskus

  • tekstitöötlus- ja tabelarvutusprogrammide kasutamise oskus

  • saksa keele valdamine kõnes ja kirjas

  • eesti või vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • positiivne suhtumine ja julgus võtta vastutust

  • kohusetundlikkus ja korrektsus

Kasuks tuleb
  • kogemus rahvusvahelises suhtlemises

  • inglise või prantsuse keele oskus

  • müügijuhtimise kogemus mööbli ja B2B valdkonnas

  • ERP (näiteks MS Navision) majandustarkvara kasutamise kogemus

  • loovus ja lahenduskeskus, soov firma jaoks olulistes tegemistes kaasa lüüa.

Ettevõte pakub

  • täistööajaga töölepingulist suhet

  • arenguvõimalusi

  • palju põnevaid väljakutseid ja suurt vastutust

  • sõbralikku ning toetavat kollektiivi

  • kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid

  • lõunat ettevõtte poolt

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • erakordsete tulemuste eest lisaboonust

Lisainfo

CV ja kaaskiri, mis esitab palgasoovi, palume saata märksõnaga “Müügijuht” aadressile heleriin.atla(at)eumar.ee
Kontaktisik: Heleriin Atla

Tööpakkumise number
#440329

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
13. september 2016

Eumar on 25-aastase kogemusega eestimaine disaini- ja tootmisettevõte!

Meie tooteportfelli hulka kuulub suur valik kompostiikivist vannitoasisustust. Turustame üle kogu maailma, meie klientideks on suurimad kruiisilaevad, hotellid, haiglad, kontori- ja administratiivhooned, eramajad ja korterid.

Vannitubade sisustamisel oodatakse üha sagedamini eksklusiivseid ja innovaatilisi lahendusi, funktsionaalsust ja kasutusmugavust disainis. Hoiame end pidevalt kursis trendidega, pöörates erilist tähelepanu uuringutele, arendusele ning tehnoloogilistele uuendustele.

Vaata rohkem