Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289674

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiassistendi töö eesmärgiks on müügijuhtide toetamine pakkudes klientidele kõrgetasemelist teenindust. Müügiassistent vormistab tellimusi-arveid, suhtleb klientidega tellimuste ja tarneaegade osas, haldab klientidepõhiseid ladusid.

Ootused kandidaadile

Ootame aktiivsust; väga head suhtlemisoskust; lahendustele orienteeritust; järjekindlust; korrektsust ja kohusetundlikkust; eesti ja vene keele oskust heal tasemel.
Eeldame, et töötajal on kogemused eeltoodud ülesannete täitmiseks ning tahe klienti aidata.

Ettevõte pakub

  • huvitavaid väljakutseid rahvusvahelises ettevõttes;
  • toredat kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist töötasu, erinevaid soodustusi.

Lisainfo

Osaleme kontserni programmis Energy in Motion - mis toob kaasa uusi arenguid strateegias, meie teenuses ja ettevõtte koostöökultuuris. Loe lähemalt: http://www.rexel.com/en/group/strategy/pages/strategy.php?rub=10&id=4

Tööpakkumise number
#289674

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2012
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2012

OÜ Elektroskandia Baltics on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis. Kuulume rahvusvaheliselt tuntud kontserni Rexel.

Meie missioon on toetada oma kliente üle maailma – lisaväärtuste loomisel ja äritegevuse tõhustamisel, pakkudes neile laia valikut jätkusuutlikke ja uuenduslikke tooteid ja teenuseid automaatika, tehnilise varustuse ja energiahalduse alal.
Elektroskandia klientideks on peamiselt suurenergeetika- ja elektriinstallatsiooniettevõtted, tootjad ja edasimüüjad, tarnijaiks kvaliteetkaubamärke esindavad firmad. Meie kliendid saavad just nende jaoks õige toote alati õigel ajal ja õige hinnaga.

Elektroskandias töötab 50 inimest neljas müügiesinduses: Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

Kesklaost pakume igapäevaselt müügiesindustesse ja klientidele 6 000 toodet, müügisaalidest ligi 3 000 erinevat toodet.

Vaata rohkem