Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126876

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime on kollektiivi positiivse ellusuhtumisega müügiassistenti, kelle peamiseks tööülesandeks on olla asjalik ja usaldusväärne abimees müügijuhtidele ja klientidele. Meeldiva suhtlemisega, abivalmist ja täpsest müügiassistendist kujuneb peagi väärt "infopunkt", kes vahendab, lahendab, suunab ja soovitab :) Kõiki müügiassistendi töid ja tegemisi on pea võimatu üles loetleda ja ette näha, kui leidlikkuse ja taibukusega suudab kõik ülesanded lahendada.
Garanteeritud on, et igav ei hakka kunagi.

Peamised tööülesanded:
* infovahetus müügijuhtidega
* tellimuste registreerimine ja menetlemine
* kliendikõnede vastuvõtt ja klientide abistamine
* dokumentide ettevalmistamine ja korrashoid

Ootused kandidaadile

* väga hea suhtlemisoskus
* eelnev töökogemus klienditeeninduse või assisteerimise vallas
* loogiline mõtlemine!
* hea eesti keel nii kõnes kui kirjas; vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* arvutikasutamisoskus (e-post, Internet, MS Word, Excel, PowerPoint)
* iseseisvus
* hea pingetaluvus
* kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
* ehitusalased teadmised
* Hansa World raamatupidamisprogrammi tundmine

Ettevõte pakub

* tootekoolitust
* konkurentsivõimelist töötasu
* arenguvõimalusi
Ees ootab mitmekesine ja suhtlemisrohke töö sõbralikus ja uutele ideedele avatud kollektiivis.

Tööpakkumise number
#126876