Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118145

Tööpakkumise number

118145

Töö kirjeldus

• müügijuhi ja haldurite assisteerimine
• kliendilepingute haldus ja andmete kvaliteedi tagamine
• klientidega kirjavahetuse korraldamine
• esmaste kliendikontaktide vastuvõtt ja reguleerimine
• kliendiandmete ja müügitulemuste analüüs
• info vahetamine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt kesk-eri haridus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• lõppkasutaja tasemel arvuti tundmine (MS Word, Excel, Outlook, veebibrauserid)
• koostöövõime olemasolu, pingetaluvus, initsiatiivikus, enesekindlus
• vaba suhtlemine vahetus kõnes, kirjas kui ka telefoni teel
• mõjutamis- ja läbirääkimisvõime

Kasuks tuleb
• kliendiandmebaaside kasutamise kogemus
• töökogemus sarnasel ametikohal

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
• sotsiaalseid tagatisi
• meeldivat kollektiivi
• sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.