Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38909

Tööpakkumise number

38909

Töö kirjeldus

Müügiassistent:

· Teostab organisatsiooni teenuste aktiivset ja passiivset müüki;
· Hoiab kontakti klientidega ning arendab kliendisuhteid;
· Koostab teenuseid tutvustavaid materjale ning haldab kodulehe teenuste osa;
· Korraldab koolituste tehnilise ettevalmistuse.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

· Vähemalt 2-aastast töökogemust müügi või marketingi valdkonnas;
· Väga head suulist ja kirjalikku väljendusoskust eesti keeles;
· Arvuti kasutamise oskust Windowsi keskkonnas (+ Word, Excel, www);
· Kõrget motivatsiooni ennast arendada;
· Aktiivsust ning initsiatiivi.

Kasuks tuleb:

· Vene keele valdamine.

Ettevõte pakub

Pakume:

· Huvitavat ja motiveerivat tööd heatujulises meeskonnas;
· Konkurentsivõimelist töötasu lähtuvalt müügitöö tulemustest;
· Võimalust kaasa rääkida teenuste ja oma töökeskonna arendamisel;
· Koolitus- ja arenguvõimalusi;
· Kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas.

Lisainfo

Töö on täiskoormusega ning töö asukohaks Tallinn. Tööle asumise aeg on 24.01.2004. Töötaja töötasu koosneb põhipalgast ning tulemustasust. Konkursi tähtaeg on 14.01.2005 kell 12:00. Konkursil osalemiseks palume saata oma CV ning motiveeritud avaldus (kuni 1 lk.) märksõna all ’Müügiassistent’ e-posti aadressil rait@euroopaliikumine.ee või postiaadressil Estonia pst. 5A, Tallinn. Täiendavat infot konkursi kohta saab aadressilt rait@euroopaliikumine.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
28. detsember 2004
Brutopalk:
Alates 5500 kuni 10000 EEK kuus

Eesti Euroopa Liikumise missioon on toetada kodanikualgatuse korras Eesti integreerumist Euroopasse, mille tulemusena tõuseb kodanikevaheline solidaarsus ja majanduslik heaolu. Oluline osa meie missioonist on aidata kaasa Eesti ühiskonna täielikule ja objektiivsele informeeritusele Euroopa arengutest ja integratsiooniprotsessist.