Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64948

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ärikliendihaldurite assisteerimine müügi-ja teenindusprotsessis või elektri-ja võrgulepingute ettevalmistamisel
  • kliendikirjade koostamine ja väljastamine
  • äriklientide teavitamine elektrikatkestusest
  • töökorralduste sisestamine andmebaasidesse
  • tööoperatsioonide teostamine kliendiinfosüsteemides
  • klientidega suhtlemine telefoni teel

Ootused kandidaadile

  • teenindusvalmidus
  • kõrge kohuse-ja vastutustundlikkus ning täpsus
  • valmisolek rutiinseks tööks

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • võimalust õppida ja areneda elektrimüügi valdkonnas

Tööpakkumise number
#64948