Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23757

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtmine, arvete koostamine, kaupade kättetoimetamise koordineerimine,
müügikampaaniate ettevalmistamine, sekretäritöö.

Ootused kandidaadile

Arvutikasutamine( Excel, Word) , vene keel, hea suhtlemine, kohusetundlik ja täpne.

Ettevõte pakub

Töötulemustele vastavat tasu, huvitavat tööd ja
sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#23757

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
25. märts 2003
Kuulutus sisestati:
8. september 2003

Autovärvide, liivapaberite ja dekoratiivkrohvide import, jae-ja hulgimüük alates 1996 aastast

Vaata rohkem