Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637450

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded
1) ALPAKA Eesti ja rahvusvaheliste edasimüüjatega suhtlus
- aktiivne müük, pakkumiste saatmine, tellimuste vastuvõtmine, arvete koostamine
- uudiskirjade ja muude müügimaterjalide koostamine
- kliendibaasi haldamine

2) Lisaülesanded
- Klientide teenindamine ja müük uues Ultima Thule galeriis Maakri tn
- kaupade väljapanek
- laoseisu jälgimine ja toodete tellimine showroomi
- klientidega suhtlus showroomis

3) Assisteerimine muudes jooksvates teemades
- kliendiürituste ettevalmistamine ja osalemine
- messidel osalemine

Ootused kandidaadile

- hea väljendusoskus kõnes ja kirjas
- hea suhtlemisoskus
- hea inglise keele oskus
- kasuks tuleb vene, prantsuse või saksa keele oskus
- õppimisvõime
- võime töötada mitmete erinevate ülesannetega
- huvi moe- ja sisustusvaldkonna vastu

Ettevõte pakub

- Tööd rahvusvaheliste klientidega arenevas ettevõttes
- Kaasaegne töökeskkond
- Paindlik tööaeg
- Tore kollektiiv
- Motiveeriv ja tulemustest sõltuv töötasu

Tööpakkumise number
#637450

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

Decoreter OÜ tegeleb rahvusvahelistel turgudel ALPAKA kaubamärgi all alpaka villast ja nahast moetoodete ja sisustusaksessuaaride valmistamise ja müügiga. Ettevõtte ekspordib üle 80% oma toodetest Euroopas, Aasias, USA-s, jne. Ettevõtte klientideks on kaubamajad, butiigid, sisedisainerid aga ka lõpptarbijad.

Vaata rohkem