Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342506

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi- ja ostutellimuste käsitlemine.
  • Kaubatarnete organiseerimine ja jälgimine.
  • Tootenäidiste tellimine ja saatmine.
  • Püsiklientide haldamine ja lisamüük sissetulevate päringute korral.
  • Müügijuhi igakülgne assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Kutse-, keskeri- või kõrgharidus.
  • Varasem töökogemus müügi- ja/või klienditeenindusvaldkonnas.
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea arvuti kasutamise oskus (MS Office).
  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus.
  • Avatud, positiivne, aktiivne ja abivalmis isiksus.
  • Korrektne ja kohusetundlik töössesuhtumine.

Kasuks tuleb
  • Keemiaalane kõrgharidus.
  • Vene keele oskus suhtlustasandil.
  • Varasem töökogemus müügiassistendina B2B valdkonnas.

  • Võimalust töötada edukas ja stabiilses rahvusvahelises organisatsioonis.
  • Väga palju rahvusvahelist suhtlemist.
  • Häid töötingimusi kaasaegses kontoris.

Lisainfo

Asukoht: Järvevana tee 9f

Tööpakkumise number
#342506

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. mai 2014
Kuulutus sisestati:
14. mai 2014

CVO Recruitment’i kliendiks on Bang & Bonsomer - juhtiv tööstustooraine hulgimüüja, kelle tegevus on suunatud erinevatele tööstusharudele. Bang & Bonsomer tarnib kvaliteettooraineid suurtootjatelt üle kogu maailma ning ettevõtte müügiesindused ja laohooned teenindavad kliente Eestis, Soomes, Venemaal, Lätis, Leedus, Ukrainas, Kasahstanis ja Valgevenes. Bang & Bonsomer’i peakontor asub Soomes ja ettevõttes töötab üle 200 inimese. Oleme otsimas Bang & Bonsomer’i Eesti kollektiivi rõõmsameelset ja töökat müügiassistenti, kes soovib töötada ja areneda edukas rahvusvahelises organisatsioonis. Rohkem infot ettevõtte kohta leiad siit www.bangbonsomer.com.

Vaata rohkem