Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54256

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

müügipakkumiste vormistamine erinevatele klientidele
kliendiportfelli haldamine, läbirääkimised klientidega, tellimuste vastuvõtt ja arveks vormistamine
müügitoetusmaterjalide (infolehed, presentatsioonid, hinnakirjad, hinnasildid) koostamine
vähesed lihtsamad raamatupidamislikud toimingud, nagu laekumiste sissekandmine(HansaWorld programm), meeldetuletused võlgnikele jne
müügistatistika koostamine

Ootused kandidaadile

hea inglise keele oskus,
arvuti kasutamise kogemus (Word, Excel)
eelnev töökogemus kaubanduse valdkonnas
iseseisvus ja otsustusvõime
valmisolek meeskonnatööks
kohusetundlikkus, korrektsus, täpsus

Ettevõte pakub

vaheldusrikast tööd kiiresti arenevas ettevõttes
meeskonnatööd isiklikku arengut soosivas kollektiivis
stabiilset sissetulekut
võimalust ettevõtte siseseks arenguks (võtmekliendihaldur)

Lisainfo

Kasuks tuleb:
varasem müügi- või müügiassistendi töö kogemus
hea vene ja inglise keele oskus
HansaWorld - raamatupidamisprogrammi eelnev kasutamise kogemus

Tööpakkumise number
#54256

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
1. november 2005

AS Elmaksi Hulgikaubandus on 1994-l aastal loodud ettevõte, mille tegevusalaks on kodumasinate ja elektroonika maaletoomine ning hulgimüük. Ettevõte on kiiresti arenev ning Eestis omal alal juhtivate hulka kuuluv.
Meie sortimenti kuuluvad kaubamärgid:
BRANDT, DE DIETRICH, KENWOOD, BOMANN, MASTERCOOK, BEST, KAVET, ROMMELSBACHER, CODIAC, ETA, SHARP, SCHNEIDER, JVC, HITACHI, UNITED, MAXELL, PROVISION, AEG jne

Vaata rohkem