Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27699

Tööpakkumise number

27699

Töö kirjeldus

Kütuste hulgiklientide teenindamine, tellimuste vastuvõtmine, laoarvestuse pidamine, müügi- ja tolliaruandlus ning kütusetranspordi sh. kütusetakso liikumise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Parim kandidaat on väärt teenindaja st. viisakas ja hea suhtleja, täpne, korrektne, kiire, abivalmis ja kohusetundlik. Tal on töökogemus müügi või assisteerimise vallas. Ta on positiivne ja probleemikeskne, hea pingetaluvusega, iseseisev ja algatusvõimeline, hea analüüsioskusega ja süsteemne. Oskab kasutada levinumaid arvutiprogramme, sh. MS Office, raamatupidamis-, lao- ja müügitarkvara. Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi SAF tundmine. Hea kandidaat suhtleb vabalt ka vene keeles ning kõrgema hariduse ja autojuhilubade olemasolu ning inglise keele oskus on kandideerimisel eelisteks.

Pakume eneseteostust heas meeskonnas, pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda, konkurentsivõimelist algul stabiilset, hiljem müügitulemustest sõltuvat tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks võib saata CV ka elektronposti aadressil sinekuur@hot.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. märts 2004
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2004

on üheteistkümnendat aastat kütuste hulgi- ja jaemüügiturul tegutsev ettevõte. Alexela kaubamärki kandev tanklakett ühendab 30 tanklat üle Eesti.