Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345383

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste vastuvõtmine, vormistamine ja edastamine
Klientide teenindamine telefoni, e-maili, faksi teel
Müügiarvete koostamine ja väljastamine klientidele
Müügi- ja turundusmeeskonna assisteerimine
Kliendiinfo ja ostu-müügilepingute haldus infosüsteemis
Müügianalüüside teostamine
Jooksvate probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

Oleks suurepärane, kui omad eelnevat töökogemust assisteerivalt ametikohalt, eelistatult müügivaldkonnast
Valdad väga heal tasemel eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
Sul on hea analüüsivõime ja organiseerimisoskus
Oled vilunud arvutikasutaja (MS Office)
Oled väga hea suhtleja ning oma töös täpne ja korrektne

Kasuks tuleb:
Teiste võõrkeelte oskus
Töökogemus alkoholi valdkonnast või rahvusvahelisest ettevõttest

Väärtuslikku töökogemust kiiresti kasvavas ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
Arenguvõimalusi
Professionaalset ning toetavat meeskonda
Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
Toitlustussoodustust
Põnevaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#345383

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

Kange alkoholi tootmise ja hulgimüügiga tegelev ettevõte ootab oma ambitsioonika meeskonnaga liituma müügiassistenti.

Vaata rohkem