Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288903

MÜÜGIASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* aktiivne toodete ja teenuste müük telefoni teel
* kontaktide loomine potentsiaalsete klientidega
* enda kliendibaasi loomine ning kasvatamine
* klientide sõbralik ja professionaalne teenindamine

Ootused kandidaadile

* eelnev müügitöö kogemus ning soov ja valmidus aktiivselt müüa
* hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
* väga hea eesti keele oskus
* huvi finantsturgude vastu

Kasuks tuleb:
* eelnev kauplemise kogemus Forex turul
* vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

* erialast väljaõpet
* huvitavat ja mitmekülgset tööd
* meeldivat töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
* põhipalka ja müügile orienteeritud boonussüsteemi

Lisainfo

Palume lisada CV-le ka motivatsioonikiri ja palgasoov

Tööpakkumise number
#288903

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2012

Admiral Markets AS on Euroopa Liidus litsentseeritud rahvusvaheline investeerimisühing. Firma pakub oma klientidele professionaalset koolitust edukaks kauplemiseks valuuta- ja aktsiaturul ning võimalust kaubelda internetipõhelisel kauplemisplatvormil MetaTrader. Praeguseks on meil mitmeid arengu programme ja seepärast otsime oma meeskonda uusi andekaid inimesi.

Vaata rohkem