Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174725

Tööpakkumise number

174725

Töö kirjeldus

Töö seisneb telefoni teel suhtlemises firmade IT juhtimise eest vastutavate inimestega. Suhtlemise eesmärgiks on firmade IT alaste vajaduste väljaselgitamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on soovitavalt IT alase kõrgharidusega või seda omandamas.
Võõrkeelte oskus tuleb kasuks.

Heale töötajale pakume töö tulemusega korreleeruvat sissetulekut ning enese arendamis võimalust. Soovi korral võib töötada ka kodus paindliku ajagraafiku alusel.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või praktika
Kuulutus aegub:
4. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
4. märts 2009
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 50000 EEK kuus

AS Helmes kuulub alates 1991.a. Eesti infotehnoloogiafirmade paremikku, eristudes teistest ärikeskse mõtteviisi ja tulemustele orienteeritusega. Meie erinevate toodete/teenuste klientideks on peaaegu kõik Eesti edukamad suurfirmad ja paljud riigiasutused. Asutamise aastast (1991) alates on pidevalt oldud kasumis. Põhilisteks tootevaldkondadeks on terviklike riist- ja tarkvarasüsteemide projekteerimine, tarnimine, juurutamine ja hooldus. Koostööpartneriteks on Microsoft, Compaq, Oracle, 3Com, Cabletron, Lucent. Meie püsiklientideks on ligi kolmkümmend Baltikumis hästi tuntud tootmis- ja teenindusettevõtet.