Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220917

MÜÜGIASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on müügipakkumiste koostamine, klientidega suhtlemine, teenuste aktiivne müük, suhtlemine teiste osakondadega.

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus
  • hea suhtlemis- ja kontaktiloomisoskus
  • arvutioskus
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • soov areneda
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
meeldiv kollektiiv
konkurentsivõimeline palk

Tööpakkumise number
#220917

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. märts 2011
Kuulutus sisestati:
2. märts 2011

Toosikannu OÜ on 2005. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb Käru vallas metsade sügavuses Toosikannu Puhkekeskuses puhkemajandusteenuste
pakkumisega. Seoses tegevuse laiendamisega otsime lisa töökasse kollektiivi:

Vaata rohkem