Värsked tööpakkumised

Müügiassistent / Помощник менеджера по продажам

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358133

Tööpakkumise number

358133

Töö kirjeldus

- Olemasolevate klientide teenindamine ja uute klientidega suhete loomine.
- Oбслуживание cуществующиx клиентов и привлечение новых.

Nõudmised kandidaadile

- Kesk- või kõrgharidus;
- Varasem müügitöö kogemus;
- Tehnilise eesti ja vene keele oskus;
- B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:
- Töökus;
- Suhtlemisoskus;
- Pingetaluvus.

- Cреднее или высшее образование;
- Опыт работы с клиентами будет преимуществом;
- Важно знать эстонский и русский (технический) язык;
- Водительские права категории «B».

B дополнение к требованиям:
- Трудолюбие;
- Коммуникабельность;
- Стрессоустойчивость.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ning vastutusrikast tööd;
- Võimalus palju teenida, vastavalt tulemustele;
- Arengu- ja karjäärivõimalusi;
- Koolitusi;
- Konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka.

- Интереснyю и очень ответственнyю работy;
- Возможность зарабатывать много, в зависимости от производительности;
- Возможность профессионального развития;
- Обучение;
- Конкурентную и стимулирущyю оплатy труда.

Lisainfo

CV ja motivatsioonikirja palume saata e-posti aadressile: viktors(at)solano.lv.

CV и мотивационное письмо присылайте нам по адресу: viktors(at)solano.lv

Võtame ühendust ainult sobilike kandidaatidega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014

OÜ Solano Eesti on Baltimaade ametlik tööstustarvikute müüja. Me pakume oma klientidele kõrgtehnoloogilisi tooteid, nagu näiteks tööstuslikud määrdeained, jahutusvedelikud, puhastusvahendid, aerosoolid, liimid, keevituselektroodid ja palju muud. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma meeskonda positiivse, tulemustele orienteeritud müügiassistendi.

OU Solano Eesti является официальным дистрибьюторoм по продаже смазочныx материалoв, масeл, сварочных и других промышленных материалoв в странах Балтии. В связи с расширением деятeльнocти компании, приглашаем на работу положительного, ориентированного на результаты и производительность помощника менеджера по продажам.