Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796031

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume tööd MÜÜGIASSISTENDILE töökohaga Pärnus, Tallinna mnt 107. Tegeleme autokaupade, õlide, määrdeainete, rehvide hulgi- ja jaemüügiga. Meie kliendid on transpordi-, ehitus-, põllumajandusettevõtted, autotöökojad ja -kauplused.

    Kui oled tehnilise taibuga, suhtlemisaldis, positiivse ellusuhtumisega ning Sulle sobib töökoht just Pärnus, siis ootame Sind kandideerima!
                                                                                                    Tööülesanded on

  • Igapäevane aktiivne suhtlemine olemasolevate ja tulevaste klientidega

  • Müügitellimuste vastuvõtmine, arvete koostamine ja väljastamine

  • Klientide päringutele vastamine, nõustamine ja parimate lahenduste pakkumine

  • Hinnapakkumiste edastamine ja tagasiside saamine

  • Müügiüritustes ja -kampaaniates kaasalöömine

  • Kliendiandmete korrashoid ja haldamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt varasem kogemus müügitöö valdkonnas

  • Kuna tegeleme autokaupade ja -määrdeainetega, siis tehniline taip on abiks)

  • Hea suhtlemisoskus ja positiivsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja pühendumist nõudvat tööd

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet

  • Toetavat meeskonda

  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#796031