Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #666504

Müügiassistent / müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö koosneb 2/3 ulatuses müügiassistendi ja 1/3 ulatuses müügispetsialisti tööst.
Müügiassistent:

-  E-poe haldamine
- Toodete sisestamine, tellimuste vastuvõtmine ja tellimuste väljasaatmine.
Müügispetsialist:
- Klientide nõustamine ja spordikaupade müük.
- Kaupade väljapanek.
- Kaupade tellimine koostöös ostujuhiga.

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus.
- Ausus ja kohusetundlikkus.
- hea arvutikasutusoskus.
- Võimeline suhtlema eesti-, vene- ja inglise keeles

Ettevõte pakub

- Meeldivat ja sõbralikku keskkonda.
- Fikseeritud töötasu.
- 5 päevast tööaega vahemikus E-L

Tööpakkumise number
#666504

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2020
Kuulutus sisestati:
4. september 2020

Visu Sport, endise nimega A2K Sport on Pärnu suurim suusavarustuse ja linnarataste müüja. Lisaks pakume Pärnu elanikele ja külalistele kvaliteetset jooksujalatsite ja -riiete valikut, rulluiske, tõukerattaid ja rulasid ning palju muud spordivarustust.
Asume värskelt avatud Riia Majas

Vaata rohkem