Müügiassistent (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149582

Tööpakkumise number

149582

Töö kirjeldus

- müügitellimuste sisestamine
- tellimuste kinnituste vormistamine
- osakonna töötajate assisteerimine
- tellimuste ja pakkumiste registri korrastamine

Nõudmised kandidaadile

- head arvuti kasutamise oskust
- suhtled ja kirjutad heal tasemel eesti ja inglise keeles,
- oled võimeline suuliselt suhtlema vene keeles
(kasuks tuleb soome ja rootsi keele oskus)
- tehniline taip
- kasuks tuleb elektroenergeetika alane haridus .

Pakume huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, mitmeid soodustusi (sportimistoetus, toitlustussoodustus jm.) ning enesetäiendamise võimalusi.

Lisainfo

Kui Sa omad müügiassistendi tööalast kogemust, oled hea suhtleja, täpne ja korrektne, oled hea meeskonnatöötaja ning koostöö- ja õppimisaldis, siis ehk oled Sina meie meeskonnast puudu olev liige?

Töökoht asub Maardus.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2008
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2008

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab enam kui 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.