Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222665

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne müük ja suhtlemine klientidega
- kauba vastu võtmine, maha laadimine, väljapanek ja korrashoidmine
- mööbli kokkupanek
- sularaha tehingute õigsuse eest vastutamine
- muud jooksvad tööülesanded

Ootused kandidaadile

- Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:
- Sul on väga hea eesti keele oskus ja inglise keele oskus arusaamise tasemel
- Sul on hea arvuti kasutamise oskus (MS Office: Outlook, Word, Excel, Internet Explorer)
- Sul on eelnev töökogemus kassasüsteemidega
- Sa omad keskharidust
- Sul on varasem praktiline töökogemus müügitöö valdkonnas
- Sul on hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja organiseerimisvõime
- Sa oled usaldusväärne, kohusetundlik ja valmis meeskonnatööks

Pakume võimalusi enese arendamiseks ja eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes ning motiveerivat töötasu. Meil on kogemusi mida jagada ning toetav meeskond.

Lisainfo

Töö asukoht Rakvere linnas
Tööaeg on T-R 10-18 ja L 10-15
Esialgu tähtajaline tööleping kuni 30.09.2011

Tööpakkumise number
#222665

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
18. märts 2011

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil põhinev äriühing, mille tegevusalaks on männipuidust lastemööbli tootmine. Flexa Eesti tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal Viru-Nigulas ja Kadrinas.
Flexa Eesti AS kuulub Flexa Gruppi, mille tootmisettevõtted on veel Taanis, Venemaal ja Hiinas ning müügiesindused Euroopas, Hiinas ja Ameerika Ühendriikides. Flexa visioon on lastetubade sisustamisel olla maailmatasemel eelistatuim bränd ja partner.
Lisainformatsiooni Flexa Grupi kohta leiad kodulehel www.flexa.dk

Vaata rohkem