Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221109

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtide assisteerimine
Klientidega suhtlemine
Klientidele pakkumiste koostamine
Andmete sisestamine ja töötlemine

Ootused kandidaadile

Arvuti kasutamise- jooniste lugemise oskus, juhtimistarkvaraga töökogemus
Eelnev töökogemus tootmisettevõttes
Hea inglise keele oskus kõnes/kirjas

Ettevõte pakub

Avarat suhtlemisvõimalust
Enesetäiendamise võimalust
Häid töötingimusi
Huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#221109

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
3. märts 2011

Paide Masinatehas on 1993. aastal loodud metallitöötlemise ettevõte. Ettevõtte konkurentsieeliseks on efektiivsus tootmises ja põhjalikud teadmised metallitöötluse valdkonnas.
Paide Masinatehase tooteid kasutatakse valdavalt paberitööstuses, puidutööstuses, jäätmekäitluses, kaevandustes ja kombijaamades. Meie toodangu hulka kuuluvad konveierid, rullsõelad, purustajad, võllid, ketirattad, laagrikorpused, lumesahad ja muud masinaehituslikud keeviskonstruktsioonid.
Seadmepargis on 51 ühikut erinevaid metallitöötluspinke, nende hulgas hulgaliselt CNC-juhtimisega tööpinki. Mitmekülgne seadmepark ja kvalifitseeritud spetsialistid võimaldavad valmistada kvaliteetselt erinevaid masinaehituslikke tooteid.
Klientide vajadustest lähtuvalt valmistame nii suureseerialisi kui ka üksiktooteid. Tänu kvaliteetsele toodangule tarnib ettevõte suure osa oma toodangust Soome, Taani, Rootsi, Norra ja Suurbritannia ettevõtetele.

Alates 2003. aasta detsembrist omab ettevõte kvaliteedijuhtimise sertifikaati (ISO 9001:2008).

Vaata rohkem