Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628837
Kaugtöö võimalus

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

* müügiassistendi ülesandeks on toetada müügiesinda tööd kontorist
* müügitellimuste ja arvete sisestamine klientidele
* pakkumiste ja hinnakirjade ettevalmistamine klientidele
* müügiprognooside ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

* eesti , inglise ja vene keele oskus, kasuks ka läti või leedu keele oskus
* suhtlusvalmidus
* kasuks tuleb huvi kunsti ja käsitöö vastu
* analüüsioskus
* kiire ja loogiline mõtlemine
* hea Word ja Excel kasutusoskus
* kasuks tööalane kogemus

Ettevõte pakub

Töötasu koosneb põhipalgast ja igakuisest müügipreemiast.
Väike , aga suurte kogemustega kollektiiv.
Töökoht asub Jüri Tehnopargis Harjumaal.

Tööpakkumise number
#628837

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

AS Vunder on 1991 aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev pereettevõte, mis tegeleb kunsti-, kooli-, büroo-, kirja-, ja siseviimistlustarvete impordi ja müügiga Baltikumis. Pakume paljusid ülemaailmselt tunnustatud kaubamärkide tooteid, mida iseloomustab kvaliteet ja aastakümnete/-sadade pikkused kogemused. Oleme pühendunud kvaliteedi pakkumisele ja vahendamisele, toetudes professionaalsele lähenemisele ja eetilistele ning perekondlikele väärtustele, olles lojaalsed meie klientidele ja partneritele.

Vaata rohkem