Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166482

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostujuhi assisteerimine
  • Erinevate müügianalüüside tegemine
  • Kampaaniate ettevalmistamine ja analüüsimine
  • Kaupluste müügi ja kampaaniatega seotud probleemide lahendamine
  • Erinevate aruannete koostamine ning sortimendimuutuste tabeli haldamine

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt eelnevat töökogemust andmetöötluse või jaemüügi valdkonnas
  • Kasuks tuleb erialane haridus kaubanduse-, majanduse- või turunduse valdkonnas
  • Väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning head inglise- või vene keele oskust
  • Väga head arvutioskust
  • Isikuomadusi: hea suhtlemisoskus, vastutustunne, analüütilised oskused, hea pingetaluvus, võime töötada meeskonnas, hoolsus ja täpsus

  • Vastutusrikast ja mitmekesist tööd juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • Häid töötingimusi
  • Täiendkoolitusi ja firmasisest arenguvõimalust
  • Ettevõtte transposti: Tallinn-Jüri-Tallinn

Lisainfo

  • Asukoht: Rimi kontor, Jüri, Harjumaa
  • Tööaeg: E-R, 8:00 - 16:30

Tööpakkumise number
#166482

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 67 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2700 inimesele

Vaata rohkem