Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424023

Tööpakkumise number

424023

Töö kirjeldus

  • Sissetulevatele päringutele müügipakkumiste koostamine, edastamine klientidele ning tagasiside hankimine pakkumiste järgselt
  • Müügikõnede teostamine ja ettevõtte teenuste tutvustamine uutele potentsiaalsetele klientidele ning koostöö arendamine olemasolevate klientidega
  • Klientide müügipotentsiaali kaardistamine, ettevõtte kliendibaasi haldamine ja kliendiandmete ajakohastamine
  • Müügipakkumiste andmebaasi õigeaegne ja reeglitele vastav täitmine
  • Aktiivne osalemine müügikampaaniate läbiviimisel ja vajadusel tulemuse analüüsimisel
  • Klientide reklamatsioonide vastu võtmine ja haldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Hea suhtlemis- ja väljendusoskus klientide ja kolleegidega
  • Logistikasektoris töötamise kogemus
  • Meeskonnas töötamise oskus
  • Tööde planeerimise ja korraldamise oskus
  • Iseseisva töö oskus ning kõrget pingetaluvus
  • Eesti ja inglise keele oskus (inglise keel vähemalt kesk-tasemel)
  • Arvutikasutamise oskus (Excel, PowerPoint, Word, internet)

Kasuks tuleb:
  • Varasem telefoni teel müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ning toetavat kollektiivi
  • Stabiilset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes
  • Tööks vajalikku väljaõpet
  • Ettevõtte sisest arenguvõimalust
  • Tööpanusele vastavat tasu

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
19. mai 2016

Itella Logistics OÜ on Posti Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.