Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167524

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientidega suhtlemine
  • Tellimuse kinnituste vormistamine
  • Hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus klienditeeninduse valdkonnas
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Hea inglise keele oskus, vene ja soome keel suhtlustasandil
  • Väga hea suhtlemisoskus ja kliendile suunatus
  • Hea visuaalne numbrite eristamise oskus
  • Vastutustundlikkus
  • Meeskonnatöö oskused
  • Hea arvutikasutamise oskus

Kasuks tuleb
  • Rahvusvaheline töökogemus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Mobiiltelefoni
  • Heade tulemuste eest aastapreemiat

Tööpakkumise number
#167524

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2008

Meie klient Klaasimeister AS on Eesti kapitalil põhinev üle 10. aastase ajalooga ehitusmaterjalide turule erinevaid klaaspakette ja töödeldud klaasi valmistav ettevõte, kelle klientideks on juhtivad aknavalmistajad ning klaasfassaadide paigaldajad Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis.

Vaata rohkem