Värsked tööpakkumised

Müügiassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185726

Tööpakkumise number

185726

Töö kirjeldus

Otsime oma müügiosakonda müügiassistenti, kelle peamiseks tööülesandeks on müügijuhi ja müügiesindajate toetamine ja assisteerimine igapäevases müügitöös, sealhulgas:
• klientide teenindamine kontoris, telefoni ja e-kirja teel,
• tellimuste haldamine ja tellimuskinnituste vormistamine,
• valmistoodangu laoseisu jälgimine,
• töö laohaldustarkvaraga,
• müügistatistika ja -aruannete koostamine,
• muud müügitöö sujuvaks korraldamiseks vajalikud
toimingud.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled positiivse ellusuhtumisega, algatusvõimeline, enesekindel ja
väga hea suhtleja, osav arvutikasutaja ning hea meeskonnatöötaja. Edukaks kandideerimiseks
peaksid olema võimeline suhtlema saksa keeles, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus ning
varasem töökogemus müügitöö või assisteerimise valdkonnast.

Omalt poolt pakume Sulle mitmekesist tööd rahvusvahelises kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi
ning võimalust anda oma panus meie müügimeeskonna ladusa töökorralduse ja heade töötulemuste tagamisel.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas, 40 km Tallinnast

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2009
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2009

Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid kasespooni tootjaid. Lisaks kasespoonile valmistame spooni ka teistest puuliikidest nagu pöök, tamm, vaher, mänd, lepp, saar, kirss jne. Meie klientideks on suurimad mööblitööstused, uste ja akende valmistajad, edasimüüjad ja muude valdkondade esindajad, kes kasutavad oma toodete valmistamiseks spooni.