Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66428

Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*müügijuhtide assisteerimine
*hinnapakkumiste, tellimuse kinnituste, arvete ja muu dokumentatsiooni koostamine ja sisestamine andmebaasi

Ootused kandidaadile

* eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* soovitavalt eelnev kogemus müügiassistendina
* hea pingetaluvus
* arvuti kasutamise oskus
* lojaaalsus, täpsus, korrektsus
* süstemaatilisus

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist palka
* koolitus- ja arenguvõimalusi
* kaasaegset töökeskkonda
* noort ja entusiastlikku meeskonda
* huvitavat ja pingelist tööd rahvusvahelistel turgudel

Tööpakkumise number
#66428