Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241343

Müügiassistent (dekreedi asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiassistent toetab oma tegevusega müügiorganisatsiooni toimimist:

  • Loob, hoiab ja arendab suhteid klientidega ning teiste koostööpartneritega.
  • Nõustab kliente ning vahendab infot ettevõtte erinevate struktuuriüksustega..
  • Vormistab müügiosakonna tööks vajalikke dokumente ning hoiab dokumentatsiooni korras.
  • Tegeleb võimalike koostööpartnerite-, klientide- ja turgude kohta info kogumise-, analüüsimise- ning süstematiseerimisega
  • Osaleb messidel ja teiste müügi- ja reklaamiürituste korraldamisel. Tegeleb ettevõtte veebilehe haldamisega.
  • On igati abiks müügiosakonna töötajate töö sujuval korraldamisel ning lahendab iseseisvalt töös ettetulevad probleemid

Ootused kandidaadile

  • Oskad ennast väga hästi väljendada nii suuliselt kui kirjalikult Eesti- ja Inglise keeles. Teiste keelte oskus tuleb kasuks.
  • Oled korrektne ja kohusetundlik ning pöörad tähelepanu detailidele.
  • Oled initsiatiivikas, heade organiseerimisoskustega, otsustus- ja vastutusvõimeline ning tulemusele orienteeritud..
  • Oskad koguda ning analüüsida vajalikku informatsiooni.
  • Sulle meeldib inimestega suhelda ning Sul on head suhtluse-, esinemise,- ning veenmisoskused.
  • Sul on kõrgharidus olemas või omandamisel.
  • Oskad heal tasemel kasutada MS Office kontoritarkvara.

Võimalust kasvada koos maailma juhtiva ettevõttega omas valdkonnas ning suurepäraseid võimalusi enesearendamiseks ja -teostuseks, huvitavat ja pingelist
tööd ning konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kandideerimistaotlusele palume lisada palgasoov.

Tööpakkumise number
#241343

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2011

CLEVERON OÜ (endise nimega SmartPOST) on üks maailma juhtivatest pakiautomaatide tehnoloogia arendajatest ja võrgustike ehitajatest. Cleveron OÜ on
arendanud, tootnud ja käivitanud Eestis tegutseva SmartPOST tehnoloogia ja teenuse. Meie klientideks on välismaised logistika- ja postiettevõtted, kellele me
müüme pakiautomaatide tehnoloogilist lahendust, ehitame pakiautomaatide võrke ning konsulteerime pakiautomaatide tehnoloogial põhinevate teenuste
käivitamist.

Vaata rohkem