Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171551

Müügiarvete käsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastutab müügiarvete käsitlemise ja nõuetekohase arhiveerimise eest.

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisalane haridus ning vastav töökogemus;
- hea arvutikasutusoskus;
- soome/rootsi/norra keele oskus vähemalt keskmisel tasemel (suuline ja kirjalik);
- täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel.

Ettevõte pakub

- võimalust töötada edukas rahvusvahelises ettevõttes;
- tulemustest sõltuvat boonussüsteemi ja mitmekülgseid arenguvõimalusi;
- head töökeskkonda;
- erinevaid hüvitisi ja soodustusi, sh talvist lisapuhkust.

Tööpakkumise number
#171551

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2008

Fortum on üks juhtivaid energiafirmasid Põhjamaade ja Läänemere piirkonnas, mille tegevusaladeks on elektri- ja soojusenergia tootmine, jaotus ja müük, samuti elektrijaamade käitamine ja hooldus. Fortumi eesmärgiks on pakkuda jätkusuutlikke energiateenuseid nii täna kui homme. Fortumis töötab ligikaudu 16 000 inimest ja firma aktsiad on noteeritud Helsingi börsil. Lisateavet leiab aadressilt www.fortum.com.

Corporate Financial Services (CFS) on finantsteenuste keskus, mis osutab Fortumi korporatsiooni kuuluvatele ettevotetele raamatupidamis-, maksundus-, palga-, personaliarvestuse ning kreediidikontrolli ja aruandluse teenuseid. CFSi kontorid asuvad Soomes, Rootsis, Eestis ja Poolas ning kokku töötab neis ligikaudu 200 töötajat.

Seoses finantsteenuste keskuse Eesti üksuse tegevuse laienemisega, otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem