Värsked tööpakkumised

Müügiarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37696

Tööpakkumise number

37696

Töö kirjeldus

• toitlustusteenuse aktiivne müük
• klientidega suhtlemine ja suhete hoidmine
• müügiläbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine
• müügiprogrammide ja reklaamikampaaniate elluviimine
• reklaammaterjalide levitamine

Nõudmised kandidaadile

• pidev soov teenida raha endale ja ettevõttele
• usaldusväärsus ja lojaalsus nii ettevõtte kui ka kaastöötajate suhtes
• eelnev müügialane kogemus
• arvuti kasutamise oskus
• eesti, vene, soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• võime töötada iseseisvalt
• entusiastlik ja tugev sisemine motivatsioon
• juhilubade olemasolu
• valmisolek liikuvaks tööks kontorist väljas

Ettevõte pakub

• korralikku palka
• karjääri- ja isikliku arengu võimalusi
• täiendkoolitust
• huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas
• meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda
• erinevaid firmaüritusi

Lisainfo

• kui omandatud või omandamisel ametile vastav haridus
• isikliku auto kasutamisvõimalus
• isiklikud kontaktid turisimifirmadega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
20. november 2004
Brutopalk:
kuni 30000 EEK kuus

OÜ-le ROMALE RESTORAN kuulub Tallinna Vanalinnas asuv Mustlasrestoran MARCELLE. Lisaks profesionaalsele ja meeldivale restorani elamusele pakume elavas esitluses mustlasmuusikat
ja -tantse ning cateringteenust. Meie eesmärgiks ja sihiks on järgmise kahe aasta jooksul jõuda
Eesti toitlustusettevõtete liidrite hulka.