Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26188

Müügiarendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • pidev suhtlemine määratud klientidega
  • The Coca-Cola Company toodete aktiivne müük
  • uute müügiprogrammide ja reklaamikampaaniate elluviimine
  • toodete roteerimine, tootepaigutuse teostamine ning reklaammaterjalide paigaldamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev müügialane töökogemus
  • oskus kõnelda, kirjutada, lugeda eesti ja vene keeles
  • juhilubade olemasolu
  • kasuks tuleb inglise keele oskus ja kõrgharidus majanduse või ärijuhtimise erialal
  • suurepärane suhtlemisoskus
  • võime töötada iseseisvalt
  • entusiastlikkus ja tugev sisemine motivatsioon

Omalt poolt pakume karjääri ja isikiku arengu võimalusi rahvusvahelises, dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Tööpakkumise number
#26188