Värsked tööpakkumised

Müügiarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25820

Tööpakkumise number

25820

Töö kirjeldus

• pidev suhtlemine määratud klientidega
• The Coca-Cola Company toodete aktiivne müük
• uute müügiprogrammide ja reklaamikampaaniate elluviimine
• toodete roteerimine, tootepaigutuse teostamine ning reklaammaterjalide paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

• eelnev müügialane töökogemus
• oskus kõnelda, kirjutada, lugeda eesti ja vene keeles
• juhilubade olemasolu
• kasuks tuleb inglise keele oskus ja kõrgharidus majanduse või ärijuhtimise erialal
• suurepärane suhtlemisoskus
• võime töötada iseseisvalt
• entusiastlikkus ja tugev sisemine motivatsioon

Omalt poolt pakume karjääri ja isikiku arengu võimalusi rahvusvahelises, dünaamilises keskkonnas, täiendkoolitust ning konkurentsivõimelist tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2003

Coca-Cola HBC on üks The Coca-Cola Company karastusjookide tootjatest, kes tegutseb 26 riigis üle Euroopa. Coca-Cola HBC toodab, müüb ja turustab maailma kõige tuntuma kaubamärgiga karastusjooki Coca-Cola, samuti karastusjooke Coca-Cola light, Sprite, Fanta, Bonaqua, Schweppes jt. Coca-Cola HBC kui maailmaklassi müügiorganisatsiooni suunas liikuv ettevõte on oma organisatsioonis pühendunud sellise kultuuri loomisele, mis soodustab inimeste võimete täielikku rakendamist.
Coca-Cola HBC tütarettevõte AS Coca-Cola HBC Eesti on asutatud 1992. aasta mais. Ettevõttes on üle 240 töötaja üle Eesti.