Värsked tööpakkumised

Müügianalüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193721

Tööpakkumise number

193721

Töö kirjeldus

kelle tööülesanneteks on müügitulemuste analüüsimine ja aruandluse koostamine, andmelao korrashoid koos andmete õigsuse tagamisega ning andmelao baasil aruandluse arendamine; eelarve koostamisprotsessis osalemine.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobival kandidaadil peaks olema akadeemiline haridus majanduses; vähemalt paari aastane töökogemus finantsvaldkonnas, suurepärane kui see oleks olnud seotud analüüsi ja planeerimisega ning andmebaasidega. Töö nõuab MS SQL kasutamisoskust ja kindlasti väga häid oskusi Exceli kasutamises. Töö võiks sobida Sulle siis, kui lisaks nimetatud teadmistele ja oskustele oled hea analüüsi- ja üldistusvõimega ning oskad kogutud info baasil teha järeldusi, tahad ja suudad omal algatusel iseseisvalt asju edasi viia. Töökeeltena tuleb peale eesti keele kasutada ka vene ja inglise keelt, mis peaksid olema vähemalt kesktasemel.

Pakume hindamatu väärtusega ja omanäolist töökogemust Eesti ühes suuremas toiduainetekontsernis. Tööle asumisel tagame esmase väljaõppe ja kohanemise ettevõtte spetsiifikaga.

Lisainfo

Kuna kõik vajalik info ei pruugi meie tööpakkumises kirjas olla, siis küsi julgelt lisainfotmatsiooni, kui Sa tunned, et see töökoht võiks just Sulle sobida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
30. märts 2010

Tere AS on suurim kodumaisel kapitalil põhinev toiduainete kontsern. Meie tooteid tuntakse kaubamärkide TERE, Hellus, Mumuu, Emma, Haps,Merevaik ja Kohuke järgi.